Hakkımızda

Selam!
Biz
Cici Odam...

Çocuk, Bebek ve Genç Odası için 2012 yılından bu yana Kişiye Özel Tasarımları ile Bursada Üretim yapmakta. Halı Üretimi ile yola çıkan Şirket, Müşteri talepleri doğrultusunda Çocuk ve Bebek Odası Tekstili ile Fon Perde ve Sarkıt Avize, Abajur ve Lambader gibi Aydınlatma ürünleri ile Üretim yelpazesini genişletmiştir.
 
Ürün yelpazesini sadece kendi Üretim Tesisinde üretebilecekse genişletmiştir. Dışardan tedarik edip satma veya fason işciliği her zaman Ret etmiş bir Firmadır. Bu sayede ürünlerin Kaliteli ve Hijyenik olmasından emin olabilmiştir.
 
Üretime yeni Ürünler eklenirken her Üründe Piyasada o ürüne bir yenilik katarak ilerlemiştir. Dijital Baskılı Halı Örtüsü ile Halı Örtüsünü, Aydınlatma Ürünlerinde Pvc üzeri baskı değil Kumaş üzeri baskı ile pvc ye kaplama, Fon Perdede hazır desenli kumaşlarla değil, Dijital Baskılı desenlerle Kendi kumaş Üretimi Yapmıştır.
 
Oyun Çadırı yine aynı şekilde Piyasada Hazır desenli kumaşlardan yapılırken, kendi bünyesinde bulundurduğu Dijital Baskı Parkuru sayesinde, Sonsuz desen.
 
2019 Eylül ayında Türkiye Piyasasında yine bir ilke İmza atarak, Baza Yatak Başlık Kılıfını İcat etmiştir.
 
2020 Ocak ayı itibari ile Rengarenk Çerçeveleri ile Duvar Tablo İmalatına adım atmıştır.
 
2021 Nevresim Takımı son olarak Üretime eklenmiştir.